Potrebujete spoľahlivý leasing na auto?

1 júl

Prednedávnom v našej rodine nastala situácia, že manželku prepustili z dlhoročného zamestnania. Všetci sme ostali v šoku, ale nič iné ako vyrovnať sa s touto situáciou nám neostávalo. Manželka sa rozhodla, že nejaký ten mesiac pobudne doma, ale bude aj neustále sledovať pracovné ponuky. Jedného dňa našla skvelú pracovnú ponuku, bola však pomerne ďaleko a do práce by musela so všetkými dopravnými prestupmi cestovať každé ráno viac než dve hodiny. V našej domácnosti je len jedno auto, ktoré využívam na cestovanie do práce ja. Aj keď sme sa pokúšali túto situáciu nejako zosúladiť, nepodarilo sa nám to a tak mojej žene neostalo nič iné, než si zaobstarať nové auto. Chcela, samozrejme, auto úplne nové, ale nepotrpela si na drahom modeli.

Keďže v pôvodnej práci zastávala ekonomickú pozíciu, vedela o tom, že motorové vozidlo si môže zobrať aj na leasing. Problém však nastal v prípade jeho obstarania. Rozhodla sa teda, že sa skúsi o svojich plánoch poradiť s niekým, kto sa v tejto oblasti vyzná. Oslovila spoločnosť winners group. Spoločnosť Winners Group sa v sprostredkovaní leasingovej činnosti zaraďuje medzi popredných poskytovateľov. Prvé, čo musela moja manželka spraviť, bolo vyplnenie krátkeho dotazníka na internetovej stránke spoločnosti Winners Group. Na druhý deň ju kontaktoval zamestnanec spoločnosti Winners Group a dohodli sa na spoločnom stretnutí. Na tomto stretnutí moja manželka finančnému sprostredkovateľovi upresnila všetky požiadavky. On jej zase povedal, že si musí vyhliadnúť konkrétne motorové vozidlo, ktoré za ňu leasingová spoločnosť kúpi. Spoločnosť Winners Group pracuje s viacerými leasingovými spoločnosťami, čo moja manželka považovala za veľkú výhodu. Na ďalšom stretnutí manželka finančému sprotredkovateľovi oznamila, o aký automobil má záujem. Finančný 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt leasing

sprostredkovateľ spoločnosti Winners Group jej predstavil všetky možnosti, z ktorých mala na výber. Rovnako tiež bola oboznámená s podmienkami, ktoré by v prípade výberu tejto leasingovej spoločnosti museli byť splnené. Manželka si vybrala tú leasingovú spoločnosť, ktorej podmienky sa jej zdali najvýhodnejšie. Následne začal finančný špecialista spoločnosti Winners Group komunikovať s touto leasingovou spoločnosťou. Za pár dní už mala manželka na stole zmluvu o leasingu. V leasingovej zmluve boli vytýčené všetky pokyny. Za veľkú výhodu považovala to, že nemusela popredu platiť vo forme akontácie žiadne splátky. O pár dní neskôr sa nám už v garáži pýšilo naše nové auto. Aj keď ho nemožno nazvať naše, po uplynutí stanového času na splácanie leasingových splátok ho budeme môcť za zostatkovú cenu odkúpiť. Manželka tak počas krátkeho času získala vo svojom živote dve veľké veci – novú prácu aj automobil.