Vyberáme vstavané skrine – vyberte si podľa vášho gusta

1 mar

Patríte medzi tých, ktorí majú vo svojej domácnosti radi všetko zladené do poslednej bodky? Ak sa sťahuje do nového alebo je len váš domov vo fáze rekonštrukcie, v záverečnom kroku budete vyberať skrine. Vašej domácnosti dajú výnimočné čaro vstavané skrine, ktoré ponúkajú mnoho výhod. Okrem oblečenia do nich často krát schováte aj predmety, ktoré v domácnosti využívate len občas. Nemáte však iný priestor, kam by ste ich uložili, preto vám skrine pomôžu. Môže sa jednať napríklad o vysávač či krabice s prechodným oblečením alebo topánkami.

Výhody vstavaných skríň

Drevené vstavané skrine

Veľkorysý priestor vstavaných skríň

Ešte pred niekoľkými desiatkami rokov si ľudia kupovali skrine výhradne také, aké našli v ponukách obchodoch zaoberajúcich sa predajom nábytku. Dnes sa už dá všetko prispôsobiť vlastným požiadavkám a potrebám a inak to nie je ani v prípade skríň. Vďaka vstavaným skriniam premeníte vaše predstavy do konkrétnej podoby. Výhodou skríň vyrobených na mieru je to, že si ich dokážete navrhnúť sami, avšak s úpravami vám pomôžu ľudia na to určení. Priestor vo vašej domácnosti teda využijete na maximum. Máte vyhradený priestor, do ktorého potrebujete skriňu napasovať? Žiaden problém – vďaka vstavaným skriniam tento priestor využijete po celom jeho obvode. Neskôr budete určite vďační aj za ten najmenší priestor vo vašej skrini. Výhodou pre vás bude aj asistencia výrobcu skríň na mieru, ktorý poskytuje aj samotné meranie priestoru. Vaša skriňa sa tiež stane výnimočnou – môžete si ju poskladať podľa vlastných predstáv. Nestane sa teda, že vo vašej bytovke budú mať jednu a tú istú skriňu od rovnakého výrobcu všetci susedia.

Komponenty, z ktorých sa vstavané skrine skladajú

Rozhodnutie o tom, ako usporiadate jednotlivé komponenty vo vašej skrini je len a len na vás. Existuje celý rad komponentov. Najčastejšie sa však stretávame so šatníkovou tyčou (slúži na zavesenie oblečenia), zásuvkou (predstavuje úložný priestor vo vašej skrini, do ktorej si môžete uložiť prakticky čokoľvek, nakoľko jej veľkosť nie je obmedzená) a police (predstavujú miesto, kam uložíte veci a záleží len na vašom rozhodnutí, akú hĺbku si zvolíte).

So správnym vymeraním priestoru, ktorý máte k dispozícií a správnym uložením jednotlivých komponentov dokážete vyčarovať skriňu, do ktorej zmestíte prakticky všetko. Navštívte stránku https://www.vstavaneskrine.com, kde nájdete mnoho zaujímavých informácií o tom, ako vyberať a navrhovať vstavané skrine. Doprajte aj vy vašej domácnosti pekné a praktické skrine!